Znak města Havířov. Česká numismatická společnost - pobočka Havířov
Nabídkový katalog na aukci dne 6. října 2019.

Sálová aukce

Zlato

Pol. Česká republika, období (1993-2017) Foto Počet Poznámka Stav V.cena D.cena
101. Med, T.G.M. + E.Beneš + V.Havel, k 80.výr.vzniku ČSR (1918-98) Au punc 750, 3 x 5,72 g, 21 mm, 300 sad, spol.orig.samet.etue 3ks proof. 11000 --
102. Med. k uvítání r.2000, Au 999,9, 7,78 g 300 ks, certifikát 1ks orig.etue proof. 11000 --
103. Med. 2006 Německo MS ve fotbale, Au 999,9, 7,78 g, 22 mm, certifikát 1ks orig.etue proof. 8000 --
104. Med. Sv.Václav 2016, Au punc, 1 Dukát Odkaz na fotografii. 1ks proof. 4200 --
105. Replika Aureliánu - caesara Augusta, Au punc, 6,25 g Odkaz na fotografii. 1ks 0/0 7000 --

Medaile

Pol. Medaile a vyznamenání T.G.M., presidenti a ministři Foto Počet Poznámka Stav V.cena D.cena
106. Med. T.G.M. 1930, České slovo, Ag punc, 35 mm, sig. Španiel Odkaz na fotografii. 1ks +1/+1 1800 --
107. Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel 1ks orig.etue 0/0 450 --
108. Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel 1ks 1/1 370 --
109. Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel 1ks matova 0/0 600 --
110. Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel 1ks orig.etue 0/0 540 --
111. Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 50 mm, mat., Novák 01.136 1ks sig.Španiel 1/1 1500 --
112. Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 30 mm, sig. Španiel 1ks čištěno, seky +2/+2 150 --
113. Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 30 mm, sig. Španiel 1ks 1/1 450 --
114. Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 50 mm, sig. Španiel 1ks 1/1 1800 --
115. Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Br, 60 mm, sig.Španiel Floss. 55/c 1ks Kremnice 1/1 600 --
116. Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen.Ag punc, 32 mm, sig. Španiel 1ks matova 0/0 250 --
117. Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen.Br, 50 mm, sig. Španiel 1ks 1/1 40 --
118. Med. T.G.M. 1850-1937, Ag 999, 20 mm 1ks kapsle proof. 130 --
119. Odzn. T.G.Masaryk Zasloužíl se o vlast, Ag + Br, 10x 16 mm 2ks 1 50 --
120. Odzn. T.G.Masaryk, 3 různé odzn. 3ks 1 60 --
121. Odzn. T.G.Masaryk, 4 různé odzn. 4ks 1 90 --
122. Odzn. T.G.Masaryk, portrét, šestiúhelník, Ms, 23 x 20 mm 1ks +1 80 --
123. Odzn. T,G,Masaryk (1850-1937) Pravda vítězí, portret, Br, 1ks 20 x 23 mm 1 80 --
124. Odzn. T.G.M. (1850-1937)President osvoboditel, portrét, ZK, 1ks 18 mm 1 60 --
125. 1)Odzn.T.G.M.-čes.prezid., černý plast (tvar srdce), 20 x 20 mm, 2)Odzn.T.G.M. (1850-1937), Ms, 22 mm, 3)Odzn.T.G.M. PRAVDA VÍTĚZÍ, Br, 17 x 16 mm 3ks 1 120 --
126. Odzn. Hodonín 1922 Výstava, T.G.M.s děvčát., Ms, 32 x 42 mm 1ks +1 150 --
127. Odzn. Hranice 1922, portrét T.G.M., Br, 20 x 25 mm 1ks 1 90 --
128. Odzn. Kopřivnice 1925 Pro pomník T.G.M.,portrét , Ms, 1ks 22 x 33 mm +1 150 --
129. Odzn. Litovel 1948 T.G.M., portrét, postř.Br, 15 x 25 mm 1ks 1 80 --
130. Odzn. Prostějov 1946 odhalení pomníku T.G.M., portrét se snítkou, Br, 32 mm 1ks 1 90 --
131. Odzn. VSACKO presidentu Masarykovi, portrét, Br, 22 x 30 mm 1ks "R" 1 90 --
132. Odzn. Valašské Meziříčí1935 Výstava díla Masarykova, portrét, Br, 20 x 22 mm 1ks "R" +1 120 --
133. Odzn. Vlčovice 1938 Odhal. Pomn. T.G.M., portrét ,, Masaryk" Br, 23 x 31 mm 1ks "R" +1 120 --
134. Med. Dr. Jan Masaryk (1886-1948), Masaryk. universita v Brně, udělení čestného doktorátu, sign. Láska, Br, 60 mm Floss. 76 1ks 1/1 270 --
135. Med. Edvard Beneš 1994, Nadace Jiř.z Poděbrad, Evropský politik, Br, 60 mm, sig. Vitanovský, orig.etue Nov. 02/072 1ks 1/1 130 --
136. Med. Dr.E.Beneš 1999, portrét,/lev, Ag 999, 16,25 g, 34 mm 1ks kapsle proof. 300 --
137. Odzn. Dr.E.Beneš, různé 2ks, T.G.M. (1 ks) 3ks 1 60 --
138. 1)Odzn. Národním křídlům, Dr.E.Beneš + letadla, Br, 22 x 30 mm 2)Odzn. Dr.E.Beneš, portrét, Zn, 20 x 25 mm 2ks 1 90 --
139. Odzn. K.Gottwald 50.let KSČ v Karviné, typy - Au, Ag, Br, 20 mm 3ks 1 60 --
140. 1)Odzn. Svoboda + Dubček a stat.znaky. Plast, 14 x 20 mm 2)Odzn. Dubček, Br, 10 x 15 mm 2ks 1 60 --
141. Med. Václav Havel (1936-2011) NOČN, Ag 999, 29,05 g, 40 mm 1ks RL/RL 380 --
142. Med. V.Havel 1993 - 2003, Ag 0,9999, 15 g, 34 mm certifikát 1ks orig.etue proof. 200 --

Pol. Medaile ČSR, ČSSR, ČR Foto Počet Poznámka Stav V.cena D.cena
143. Med. Ožívení Kremnického baníctva, Sv.Kateřiná, Ag 987 punc, 40 mm, sig. A.Hám M 8e Odkaz na fotografii. 1ks "R" +1/+1 23000 --
144. Litá plaketa Dr.Karel Kramář-1.předseda vlády, litina na dřev. desce, 220 x 150 mm, sig. Kodet Emanuel, krásná Odkaz na fotografii. 1ks "RR" 1 5000 --
145. 10 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 467 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 1500 --
146. 5 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 467 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 1400 --
147. 2 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 467 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 1000 --
148. 2 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 183 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br Odkaz na fotografii. 1ks 0/0 1000 --
149. Med. 70 let ČNS 1989, Čechie/pobočky ČNS, Br, sig.Harcuba Odkaz na fotografii. 1ks 75 mm 0/0 680 --
150. Med. Bitva tří císařů, Slavkov-Austerlitz, medailony/šavle, orli, Cu, 60 mm, sig. K.Zeman Kat. 58/a 1ks 0/0 1650 --
151. Med. Karlův most 1357-1997, Karel IV.s model.mostu/Vltava, 15 g, 35 mm, Ag 999 punc certifikát 1ks orig.etue proof. 550 --
152. Med. Bodenbach (Podmokly-Děčín), Dachshunde Klub v ČSR (pejsci), postř.Br, 32 x 49 mm,zn.výrobce v Děčíně Odkaz na fotografii. 1ks krásná patina +1 150 --
153. Med. Fr. Palacký-otec národa (1798-1876), Av:stojící, Rv.hala, sig. Babka, Br, 60 mm Odkaz na fotografii. 1ks +1/+1 300 --
154. Med. B. Smetana (1824-1924), Tvůrci české hudby, Mánes svým členům, sig.Španiel, + řetízek, 23 mm, orig.raž.ouško 1ks vše Ag punc +1/+1 270 --
155. Med. Leoš Janáček, 1854-1979, Janačkova filharm. Ostrava, portrét/Hukvaldy, plastická, Br, 70 mm, sign. K.Vašut Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 180 --
156. Med. JUDr.Václav Boček 1912-1972 v Plzni, portrét/Sv.Jiří, zl.Br Odkaz na fotografii. 1ks 40 mm +1/+1 300 --
157. Med. Jsem ražen z česk.kovu, sv.Prokop orá s čertem, Ag punc 1ks 32 mm 1/1 2400 --
158. Med. Milénium Sv.Václava 1929, Rozpomeň se na své plémě, Ag punc, M2e, 28 mm, dr.hrany Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 3400 --
159. Med. Čes.legie 1918 v Itálii, k boji za suver., Ag, 45 mm, dr.hr. Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 1500 --
160. Med. Svazarm, I.místo OKCHP 1955, Ústí n/Orlicí, Za mír a social. pozl. + postř.smalt (plast), 55 mm, orig.etue + věnování Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 800 --
161. Plaketa Příbor 1920-1930, Jubil.růžicová jízda, SK, liga čs.motor., čestná upomínka, postř,Br, 50 x 60 mm Odkaz na fotografii. 1ks "RR" 1/1 2500 --
162. Med. Letní závod branné zdatnosti 1950, Chci zdatným býti, lev + atlet s kopím a štítem, Br, 30 mm Odkaz na fotografii. 1ks orig.závěs 1/1 120 --
163. Med. Jan Lucemburský, Parvus, Ag punc, 35 mm 1ks kapsle proof. 240 --
164. Chaurův denár k výročí (929 - 1929), Ag, sig.Šejnost Odkaz na fotografii. 1ks +1/+1 120 --
165. Med. Poděbrady 1896-1996 Sté výročí odhaléní pomníku Jiřího z Poděbrad, erb+socha, pat.stř.Br, 60 mm, sig. Vitanovský Odkaz na fotografii. 1ks "R" 0/0 250 --
166. Med. ČNS pob.Havířov, 1972-45-2017, pět kostelů, Ag 999 punc, 14,987 g, 30 mm Odkaz na fotografii. 1ks 0/0 500 --
167. Med. ČNS pob.Havířov, Důl František(K.Gottw.) r.2017, Ag 999 punc, 17 g, 30 mm Odkaz na fotografii. 1ks jen 15 ks 0/0 550 --
168. Med. ČNS pob.Havířov, Důl František Ostrava r.2018, Ag 999 punc, 16,9 g, 30 mm Odkaz na fotografii. 1ks jen 15 ks 0/0 550 --
169. Med. ČNS pob.Havířov, (Důl) Lazy-Nová Jáma r.2018, Ag 999 punc, 16,8 g, 30 mm "R" Odkaz na fotografii. 1ks jen 15 ks 0/0 550 --
170. Med. ČNS pob.Havířov, Nová jáma Lazy, Cu, 30 mm 1ks 0/0 100 --
171. Med. Havířov 1971 BÁL KROUŽKU KDPB, GROSSI HAVIŘOVIEUSIS (jen 8 ks), Br, 36 mm Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 300 --
172. Med. Josef Jambor (1887-1964) krajinář, Br, 40 mm, sig. Bortlík 1ks 0 120 --
173. Med. Repl. Denáru Soběslav (985-995), BK, 22 mm, aut. Hošek 1ks 1/1 130 --
174. Denárová med. Sv.Vojtěcha, BK, 24 mm 1ks 1/1 140 --
175. Banskošťavnický pamětní groš, Ag punc 1ks 1/1 90 --
176. Kutnohorský + Baňskoštiavnický pamětní Groš, Ag punc 2ks 0/+1 200 --
177. Kutnohorský pamětní Groš, Ag punc, 1 Schilling 1934, 1/2 Schilling 1925 3ks +1/+1 120 --
178. Med. Plaketa 1940 Klub cyklistů-turistů Český lev, Za sportovní výkon v Plzni, BK + smalt, 37 x 52 mm Odkaz na fotografii. 1ks orig.etue 0/0 550 --
179. Med. Ústava Slovenskej republiky 1.9.1992, Ag 900, 31,83 g, 40 mm, několik kusů (asi 50), orig.etue, patina Odkaz na fotografii. 1ks "R" 0/0 1200 --
180. Med. Střelecké závody Kolín 1926, Za práci, Rv:2 stopy po úch. Odkaz na fotografii. 1ks Ms, 50 mm 1 290 --
181. Med. Svaz pro holub.v protektor. Č+M, Skupina II., zk, 50 mm Odkaz na fotografii. 1ks 1/1 120 --
182. Med. Brno + Slezsko (1889-1929) Něm.novinář.sjezd, husí brko, pegas, Br, 40 x 43 mm Odkaz na fotografii. 1ks 1 1000 --
183. Med. K otevření mincovny v Jablonci 1993, asym.v inkusu nápis+znaky/Biž.Jb, ČNB a 1 Kč, Ag 999 punc, 40 g, 44 mm, modrá patina, sig. Dostál, certifikát 1ks orig.etue 0/0 1650 --
184. Med. J.E.Purkyně (1787-1987), Br, 69 mm, sig.Knobloch Odkaz na fotografii. 1ks orig.etue 0/0 90 --
185. Med. Piešťany 1931-36, jub.akad., Spadafora, šermíř, Br, 36 mm Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 270 --
186. Med. Olympijský vítěz Aleš Valenta, OH Salt Lake City 2002, Ag 925, 25,57 g, 40 mm, číslo na hraně 35 + stejná (Cu + Br) 3ks 0/0 900 --

Pol. Medaile Rakouska-Uherska Foto Počet Poznámka Stav V.cena D.cena
187. Plaketa 1905 - Na památku proražení tunelu Karawanken, Ag punc, 22,52 g, 40 x 32 mm, dobové ouško, sig.A.Hartig Odkaz na fotografii. 1ks "R" 1/1 1800 --
188. Med. P. Jos. Šafařík 1895, latin.text, sig. Šantrůček, Br, 58 mm 1ks 1/1 270 --
189. Med. Frant.Rud. Chaura 1892, k 50.nar.a 20.let numis.činn., Sn Odkaz na fotografii. 1ks 34 mm +1/+1 500 --
190. Med. F.Graf V.Schlink K.K.Oster.Feld.Zugmeister, 28.5.1789, narozen v Praze, Sn, 41 mm Odkaz na fotografii. 1ks 2/1 300 --
191. Med. Sv,Jiří na koni, apoštol.na lodi, Ag punc, 20,81 g, 42 mm Odkaz na fotografii. 1ks stop.po oušku 1/1 600 --
192. Med. Zákopy 1899, na císařs.manévry, F.J.I.+vojáci,Br, 29 mm Odkaz na fotografii. 1ks orig.raž.ouško +1/+1 370 --
193. Med. Úmrt. Korun. prince Rudolfa(1858-1889), ponikl.Zn,25 mm Odkaz na fotografii. 1ks orig.raž.ouško -1/-1 200 --
194. Med. Neutitschen 1889 (Nový Jičín), I.něm. - morav. pěvecké spol. slavnosti, němec. text, Cu, 30 mm Odkaz na fotografii. 1ks orig.raž.ouško 0/+1 270 --
195. Med. ZUR ERINNERUNG AN DEN WELTKRIEGT 1914, DEUTSCHE TREUE, portrét F.J.I. + Vilém II., Br, 24 mm Odkaz na fotografii. 1ks orig.raž.ouško +1/1 340 --
196. Med. VIRIBUS UNITIS 1914, portrét F.J.I. + Vilém II., Rv: město, Odkaz na fotografii. 1ks orig.raž.ouško 1/1 360 --
197. Med. F.J.I. + Vilém II. 1897, Na společné manévry v Tatai-Totis (Uhry), maď. - něm. text, Br, 29 mm Odkaz na fotografii. 1ks orig.raž.ouško 1/1 470 --
198. Med. Těšín, Polní maršál Bedř.Těšínský 1914, provolání k voják., (němec.text), portrét/zámek, Br, 55 mm 1ks +1/+1 500 --
199. Med. Korun. princ Rudolf + Stefan. Belg. 1881, postř.Br, 50 mm Odkaz na fotografii. 1ks 2 x dr.rys. 1/1 1200 --
200. Med. F.J.I. portrét/erb, ve spojení s orig.rámečkem s ouškem, BK, 30 mm 1ks 1/1 140 --

Zpět na položky 1-100 Návrat na začátek stránky. Přejít na položky 201-300

Rychlá navigace