|
Česká numismatická společnost - pobočka Havířov
Nabídkový katalog na aukci dne 6. října 2019.
|
Pol. |
Česká republika, období (1993-2017) |
Foto |
Počet |
Poznámka |
Stav |
V.cena |
D.cena |
101. |
Med, T.G.M. + E.Beneš + V.Havel, k 80.výr.vzniku ČSR (1918-98) Au punc 750, 3 x 5,72 g, 21 mm, 300 sad, spol.orig.samet.etue |
|
3ks |
|
proof. |
11000 |
13000 |
102. |
Med. k uvítání r.2000, Au 999,9, 7,78 g 300 ks, certifikát |
|
1ks |
orig.etue |
proof. |
11000 |
-- |
103. |
Med. 2006 Německo MS ve fotbale, Au 999,9, 7,78 g, 22 mm, certifikát |
|
1ks |
orig.etue |
proof. |
8000 |
-- |
104. |
Med. Sv.Václav 2016, Au punc, 1 Dukát |
|
1ks |
|
proof. |
4200 |
-- |
105. |
Replika Aureliánu - caesara Augusta, Au punc, 6,25 g |
|
1ks |
|
0/0 |
7000 |
-- |
Pol. |
Medaile a vyznamenání T.G.M., presidenti a ministři |
Foto |
Počet |
Poznámka |
Stav |
V.cena |
D.cena |
106. |
Med. T.G.M. 1930, České slovo, Ag punc, 35 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
|
+1/+1 |
1800 |
-- |
107. |
Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
orig.etue |
0/0 |
450 |
550 |
108. |
Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
|
1/1 |
370 |
-- |
109. |
Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
matova |
0/0 |
600 |
-- |
110. |
Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen., Ag punc, 32 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
orig.etue |
0/0 |
540 |
600 |
111. |
Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 50 mm, mat., Novák 01.136 |
|
1ks |
sig.Španiel |
1/1 |
1500 |
-- |
112. |
Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 30 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
čištěno, seky |
+2/+2 |
150 |
180 |
113. |
Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 30 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
|
1/1 |
450 |
-- |
114. |
Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Ag punc, 50 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
|
1/1 |
1800 |
2000 |
115. |
Med. T.G.M. 1937 úmrtní, Br, 60 mm, sig.Španiel Floss. 55/c |
|
1ks |
Kremnice |
1/1 |
600 |
-- |
116. |
Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen.Ag punc, 32 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
matova |
0/0 |
250 |
300 |
117. |
Med. T.G.M. 1935 k 85.narozen.Br, 50 mm, sig. Španiel |
|
1ks |
|
1/1 |
40 |
44 |
118. |
Med. T.G.M. 1850-1937, Ag 999, 20 mm |
|
1ks |
kapsle |
proof. |
130 |
260 |
119. |
Odzn. T.G.Masaryk Zasloužíl se o vlast, Ag + Br, 10x 16 mm |
|
2ks |
|
1 |
50 |
110 |
120. |
Odzn. T.G.Masaryk, 3 různé odzn. |
|
3ks |
|
1 |
60 |
60 |
121. |
Odzn. T.G.Masaryk, 4 různé odzn. |
|
4ks |
|
1 |
90 |
90 |
122. |
Odzn. T.G.Masaryk, portrét, šestiúhelník, Ms, 23 x 20 mm |
|
1ks |
|
+1 |
80 |
-- |
123. |
Odzn. T,G,Masaryk (1850-1937) Pravda vítězí, portret, Br, |
|
1ks |
20 x 23 mm |
1 |
80 |
-- |
124. |
Odzn. T.G.M. (1850-1937)President osvoboditel, portrét, ZK, |
|
1ks |
18 mm |
1 |
60 |
-- |
125. |
1)Odzn.T.G.M.-čes.prezid., černý plast (tvar srdce), 20 x 20 mm, 2)Odzn.T.G.M. (1850-1937), Ms, 22 mm, 3)Odzn.T.G.M. PRAVDA VÍTĚZÍ, Br, 17 x 16 mm |
|
3ks |
|
1 |
120 |
-- |
126. |
Odzn. Hodonín 1922 Výstava, T.G.M.s děvčát., Ms, 32 x 42 mm |
|
1ks |
|
+1 |
150 |
-- |
127. |
Odzn. Hranice 1922, portrét T.G.M., Br, 20 x 25 mm |
|
1ks |
|
1 |
90 |
-- |
128. |
Odzn. Kopřivnice 1925 Pro pomník T.G.M.,portrét , Ms, |
|
1ks |
22 x 33 mm |
+1 |
150 |
150 |
129. |
Odzn. Litovel 1948 T.G.M., portrét, postř.Br, 15 x 25 mm |
|
1ks |
|
1 |
80 |
-- |
130. |
Odzn. Prostějov 1946 odhalení pomníku T.G.M., portrét se snítkou, Br, 32 mm |
|
1ks |
|
1 |
90 |
120 |
131. |
Odzn. VSACKO presidentu Masarykovi, portrét, Br, 22 x 30 mm |
|
1ks |
"R" |
1 |
90 |
-- |
132. |
Odzn. Valašské Meziříčí1935 Výstava díla Masarykova, portrét, Br, 20 x 22 mm |
|
1ks |
"R" |
+1 |
120 |
200 |
133. |
Odzn. Vlčovice 1938 Odhal. Pomn. T.G.M., portrét ,, Masaryk" Br, 23 x 31 mm |
|
1ks |
"R" |
+1 |
120 |
120 |
134. |
Med. Dr. Jan Masaryk (1886-1948), Masaryk. universita v Brně, udělení čestného doktorátu, sign. Láska, Br, 60 mm Floss. 76 |
|
1ks |
|
1/1 |
270 |
-- |
135. |
Med. Edvard Beneš 1994, Nadace Jiř.z Poděbrad, Evropský politik, Br, 60 mm, sig. Vitanovský, orig.etue Nov. 02/072 |
|
1ks |
|
1/1 |
130 |
200 |
136. |
Med. Dr.E.Beneš 1999, portrét,/lev, Ag 999, 16,25 g, 34 mm |
|
1ks |
kapsle |
proof. |
300 |
400 |
137. |
Odzn. Dr.E.Beneš, různé 2ks, T.G.M. (1 ks) |
|
3ks |
|
1 |
60 |
-- |
138. |
1)Odzn. Národním křídlům, Dr.E.Beneš + letadla, Br, 22 x 30 mm 2)Odzn. Dr.E.Beneš, portrét, Zn, 20 x 25 mm |
|
2ks |
|
1 |
90 |
-- |
139. |
Odzn. K.Gottwald 50.let KSČ v Karviné, typy - Au, Ag, Br, 20 mm |
|
3ks |
|
1 |
60 |
-- |
140. |
1)Odzn. Svoboda + Dubček a stat.znaky. Plast, 14 x 20 mm 2)Odzn. Dubček, Br, 10 x 15 mm |
|
2ks |
|
1 |
60 |
-- |
141. |
Med. Václav Havel (1936-2011) NOČN, Ag 999, 29,05 g, 40 mm |
|
1ks |
|
RL/RL |
380 |
600 |
142. |
Med. V.Havel 1993 - 2003, Ag 0,9999, 15 g, 34 mm certifikát |
|
1ks |
orig.etue |
proof. |
200 |
400 |
Pol. |
Medaile ČSR, ČSSR, ČR |
Foto |
Počet |
Poznámka |
Stav |
V.cena |
D.cena |
143. |
Med. Ožívení Kremnického baníctva, Sv.Kateřiná, Ag 987 punc, 40 mm, sig. A.Hám M 8e |
|
1ks |
"R" |
+1/+1 |
23000 |
25000 |
144. |
Litá plaketa Dr.Karel Kramář-1.předseda vlády, litina na dřev. desce, 220 x 150 mm, sig. Kodet Emanuel, krásná |
|
1ks |
"RR" |
1 |
5000 |
-- |
145. |
10 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 467 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br |
|
1ks |
|
1/1 |
1500 |
-- |
146. |
5 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 467 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br |
|
1ks |
|
1/1 |
1400 |
-- |
147. |
2 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 467 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br |
|
1ks |
|
1/1 |
1000 |
-- |
148. |
2 Dukát Karel IV. 1978, jednostranná replika č. 183 pro Klenoty n.p., do vitrín místo orig., pozl.Br |
|
1ks |
|
0/0 |
1000 |
-- |
149. |
Med. 70 let ČNS 1989, Čechie/pobočky ČNS, Br, sig.Harcuba |
|
1ks |
75 mm |
0/0 |
680 |
-- |
150. |
Med. Bitva tří císařů, Slavkov-Austerlitz, medailony/šavle, orli, Cu, 60 mm, sig. K.Zeman Kat. 58/a |
|
1ks |
|
0/0 |
1650 |
1900 |
151. |
Med. Karlův most 1357-1997, Karel IV.s model.mostu/Vltava, 15 g, 35 mm, Ag 999 punc certifikát |
|
1ks |
orig.etue |
proof. |
550 |
650 |
152. |
Med. Bodenbach (Podmokly-Děčín), Dachshunde Klub v ČSR (pejsci), postř.Br, 32 x 49 mm,zn.výrobce v Děčíně |
|
1ks |
krásná patina |
+1 |
150 |
500 |
153. |
Med. Fr. Palacký-otec národa (1798-1876), Av:stojící, Rv.hala, sig. Babka, Br, 60 mm |
|
1ks |
|
+1/+1 |
300 |
300 |
154. |
Med. B. Smetana (1824-1924), Tvůrci české hudby, Mánes svým členům, sig.Španiel, + řetízek, 23 mm, orig.raž.ouško |
|
1ks |
vše Ag punc |
+1/+1 |
270 |
-- |
155. |
Med. Leoš Janáček, 1854-1979, Janačkova filharm. Ostrava, portrét/Hukvaldy, plastická, Br, 70 mm, sign. K.Vašut |
|
1ks |
|
1/1 |
180 |
-- |
156. |
Med. JUDr.Václav Boček 1912-1972 v Plzni, portrét/Sv.Jiří, zl.Br |
|
1ks |
40 mm |
+1/+1 |
300 |
600 |
157. |
Med. Jsem ražen z česk.kovu, sv.Prokop orá s čertem, Ag punc |
|
1ks |
32 mm |
1/1 |
2400 |
-- |
158. |
Med. Milénium Sv.Václava 1929, Rozpomeň se na své plémě, Ag punc, M2e, 28 mm, dr.hrany |
|
1ks |
"R" |
1/1 |
3400 |
3800 |
159. |
Med. Čes.legie 1918 v Itálii, k boji za suver., Ag, 45 mm, dr.hr. |
|
1ks |
"R" |
1/1 |
1500 |
2200 |
160. |
Med. Svazarm, I.místo OKCHP 1955, Ústí n/Orlicí, Za mír a social. pozl. + postř.smalt (plast), 55 mm, orig.etue + věnování |
|
1ks |
|
1/1 |
800 |
-- |
161. |
Plaketa Příbor 1920-1930, Jubil.růžicová jízda, SK, liga čs.motor., čestná upomínka, postř,Br, 50 x 60 mm |
|
1ks |
"RR" |
1/1 |
2500 |
3200 |
162. |
Med. Letní závod branné zdatnosti 1950, Chci zdatným býti, lev + atlet s kopím a štítem, Br, 30 mm |
|
1ks |
orig.závěs |
1/1 |
120 |
-- |
163. |
Med. Jan Lucemburský, Parvus, Ag punc, 35 mm |
|
1ks |
kapsle |
proof. |
240 |
280 |
164. |
Chaurův denár k výročí (929 - 1929), Ag, sig.Šejnost |
|
1ks |
|
+1/+1 |
120 |
280 |
165. |
Med. Poděbrady 1896-1996 Sté výročí odhaléní pomníku Jiřího z Poděbrad, erb+socha, pat.stř.Br, 60 mm, sig. Vitanovský |
|
1ks |
"R" |
0/0 |
250 |
460 |
166. |
Med. ČNS pob.Havířov, 1972-45-2017, pět kostelů, Ag 999 punc, 14,987 g, 30 mm |
|
1ks |
|
0/0 |
500 |
-- |
167. |
Med. ČNS pob.Havířov, Důl František(K.Gottw.) r.2017, Ag 999 punc, 17 g, 30 mm |
|
1ks |
jen 15 ks |
0/0 |
550 |
-- |
168. |
Med. ČNS pob.Havířov, Důl František Ostrava r.2018, Ag 999 punc, 16,9 g, 30 mm |
|
1ks |
jen 15 ks |
0/0 |
550 |
550 |
169. |
Med. ČNS pob.Havířov, (Důl) Lazy-Nová Jáma r.2018, Ag 999 punc, 16,8 g, 30 mm "R" |
|
1ks |
jen 15 ks |
0/0 |
550 |
-- |
170. |
Med. ČNS pob.Havířov, Nová jáma Lazy, Cu, 30 mm |
|
1ks |
|
0/0 |
100 |
-- |
171. |
Med. Havířov 1971 BÁL KROUŽKU KDPB, GROSSI HAVIŘOVIEUSIS (jen 8 ks), Br, 36 mm |
|
1ks |
"R" |
1/1 |
300 |
300 |
172. |
Med. Josef Jambor (1887-1964) krajinář, Br, 40 mm, sig. Bortlík |
|
1ks |
|
0 |
120 |
-- |
173. |
Med. Repl. Denáru Soběslav (985-995), BK, 22 mm, aut. Hošek |
|
1ks |
|
1/1 |
130 |
-- |
174. |
Denárová med. Sv.Vojtěcha, BK, 24 mm |
|
1ks |
|
1/1 |
140 |
-- |
175. |
Banskošťavnický pamětní groš, Ag punc |
|
1ks |
|
1/1 |
90 |
170 |
176. |
Kutnohorský + Baňskoštiavnický pamětní Groš, Ag punc |
|
2ks |
|
0/+1 |
200 |
200 |
177. |
Kutnohorský pamětní Groš, Ag punc, 1 Schilling 1934, 1/2 Schilling 1925 |
|
3ks |
|
+1/+1 |
120 |
120 |
178. |
Med. Plaketa 1940 Klub cyklistů-turistů Český lev, Za sportovní výkon v Plzni, BK + smalt, 37 x 52 mm |
|
1ks |
orig.etue |
0/0 |
550 |
650 |
179. |
Med. Ústava Slovenskej republiky 1.9.1992, Ag 900, 31,83 g, 40 mm, několik kusů (asi 50), orig.etue, patina |
|
1ks |
"R" |
0/0 |
1200 |
1300 |
180. |
Med. Střelecké závody Kolín 1926, Za práci, Rv:2 stopy po úch. |
|
1ks |
Ms, 50 mm |
1 |
290 |
-- |
181. |
Med. Svaz pro holub.v protektor. Č+M, Skupina II., zk, 50 mm |
|
1ks |
|
1/1 |
120 |
-- |
182. |
Med. Brno + Slezsko (1889-1929) Něm.novinář.sjezd, husí brko, pegas, Br, 40 x 43 mm |
|
1ks |
|
1 |
1000 |
-- |
183. |
Med. K otevření mincovny v Jablonci 1993, asym.v inkusu nápis+znaky/Biž.Jb, ČNB a 1 Kč, Ag 999 punc, 40 g, 44 mm, modrá patina, sig. Dostál, certifikát |
|
1ks |
orig.etue |
0/0 |
1650 |
-- |
184. |
Med. J.E.Purkyně (1787-1987), Br, 69 mm, sig.Knobloch |
|
1ks |
orig.etue |
0/0 |
90 |
130 |
185. |
Med. Piešťany 1931-36, jub.akad., Spadafora, šermíř, Br, 36 mm |
|
1ks |
"R" |
1/1 |
270 |
480 |
186. |
Med. Olympijský vítěz Aleš Valenta, OH Salt Lake City 2002, Ag 925, 25,57 g, 40 mm, číslo na hraně 35 + stejná (Cu + Br) |
|
3ks |
|
0/0 |
900 |
-- |
Pol. |
Medaile Rakouska-Uherska |
Foto |
Počet |
Poznámka |
Stav |
V.cena |
D.cena |
187. |
Plaketa 1905 - Na památku proražení tunelu Karawanken, Ag punc, 22,52 g, 40 x 32 mm, dobové ouško, sig.A.Hartig |
|
1ks |
"R" |
1/1 |
1800 |
-- |
188. |
Med. P. Jos. Šafařík 1895, latin.text, sig. Šantrůček, Br, 58 mm |
|
1ks |
|
1/1 |
270 |
-- |
189. |
Med. Frant.Rud. Chaura 1892, k 50.nar.a 20.let numis.činn., Sn |
|
1ks |
34 mm |
+1/+1 |
500 |
750 |
190. |
Med. F.Graf V.Schlink K.K.Oster.Feld.Zugmeister, 28.5.1789, narozen v Praze, Sn, 41 mm |
|
1ks |
|
2/1 |
300 |
-- |
191. |
Med. Sv,Jiří na koni, apoštol.na lodi, Ag punc, 20,81 g, 42 mm |
|
1ks |
stop.po oušku |
1/1 |
600 |
1300 |
192. |
Med. Zákopy 1899, na císařs.manévry, F.J.I.+vojáci,Br, 29 mm |
|
1ks |
orig.raž.ouško |
+1/+1 |
370 |
480 |
193. |
Med. Úmrt. Korun. prince Rudolfa(1858-1889), ponikl.Zn,25 mm |
|
1ks |
orig.raž.ouško |
-1/-1 |
200 |
-- |
194. |
Med. Neutitschen 1889 (Nový Jičín), I.něm. - morav. pěvecké spol. slavnosti, němec. text, Cu, 30 mm |
|
1ks |
orig.raž.ouško |
0/+1 |
270 |
300 |
195. |
Med. ZUR ERINNERUNG AN DEN WELTKRIEGT 1914, DEUTSCHE TREUE, portrét F.J.I. + Vilém II., Br, 24 mm |
|
1ks |
orig.raž.ouško |
+1/1 |
340 |
500 |
196. |
Med. VIRIBUS UNITIS 1914, portrét F.J.I. + Vilém II., Rv: město, |
|
1ks |
orig.raž.ouško |
1/1 |
360 |
600 |
197. |
Med. F.J.I. + Vilém II. 1897, Na společné manévry v Tatai-Totis (Uhry), maď. - něm. text, Br, 29 mm |
|
1ks |
orig.raž.ouško |
1/1 |
470 |
650 |
198. |
Med. Těšín, Polní maršál Bedř.Těšínský 1914, provolání k voják., (němec.text), portrét/zámek, Br, 55 mm |
|
1ks |
|
+1/+1 |
500 |
-- |
199. |
Med. Korun. princ Rudolf + Stefan. Belg. 1881, postř.Br, 50 mm |
|
1ks |
2 x dr.rys. |
1/1 |
1200 |
-- |
200. |
Med. F.J.I. portrét/erb, ve spojení s orig.rámečkem s ouškem, BK, 30 mm |
|
1ks |
|
1/1 |
140 |
140 |
|
|